Опис
Потужний високоефективний заряд для роботи і відпочинку.
CTEK MXS 25 - це професійний зарядний пристрій потужністю 12В. Здійснює швидкий і ефективний заряд ємних акумуляторів як в майстерні, так і вдома. Відмінно підійде для вирішення найширшого спектру завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів.Пристрій MXS 25 включає режим Supply, в якому він служить джерелом живлення і дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань.
Здійснює наступні функції:- діагностика батареї з індикацією можливості акумулятора приймати і утримувати заряд;
- функція відновлення Recond, яка поверне до життя сульфатовані і глибоко старі батареї;
- унікальний режим профілактики.
Гарантія на CTEK MXS 25 становить 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 25 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP44 |
| Місткість АКБ | 40-500Аh |
| Маса | 1.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 760 ₴





