Професійний заряд в домашніх умовах.
Професійний зарядний пристрій CTEK MXS 10 призначений як для використання в домашніх умовах, так і в автомайстернях. Відмінно підійде для вирішення широкого спектра завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів.
MXS 10 має режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення і дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань.
Виконує наступні функції: діагностика батареї з індикацією можливості акумулятора приймати і утримувати заряд, відновлення сульфатованих і глибоко виряджених акумуляторів, режим профілактики, а також режим для зарядки в холодну пору року (нижче +5°C) і AGM батарей (наприклад, Optima).
Унікальний дисплей дозволяє слідкувати за етапом зарядки від початку і до кінця.
Гарантія на пристрій MXS 10 становить 2 роки.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 20-200Аh, до 300 Ah у режимі підтримки заряду |
| Маса | 0.8 |
- Ціна: 9 828 ₴





