Опис
CTEK MXT 14 представляє собою професійний зарядний пристрій потужністю 24В, спеціально розроблений для комерційних транспортних засобів в умовах підвищеного навантаження акумуляторів. Цей пристрій ідеально підходить для автобусів, вантажівок і автомайстерень.
Зарядний пристрій CTEK MXT 14 вирішує широкий спектр завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів. В режимі Supply прилад служить джерелом живлення, дозволяючи від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань. Включає наступні функції: діагностику батареї, яка показує, чи може акумулятор приймати і утримувати заряд, функцію відновлення Recond, яка поверне до життя сульфатовані і глибоко старі батареї, а також унікальний режим профілактики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 14 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Маса | 1.9 кг |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP44 |
| Місткість АКБ | 28-300Аh, до 500 Аh у режимі підтримки заряду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 296 ₴


