У складних морських умовах навіть невеликі човни і катери з батареєю 12В потребують надійного зарядного пристрою. СТЕК М45 представляє собою високоякісний зарядний пристрій з 4 стадіями зарядки і унікальними функціями, такими як ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ і безпечна підтримка заряду між сезонами. Використовується для зарядки акумуляторів, встановлених на водному транспорті: маленьких човнах і катерах, водних мотоциклах, скутерах та ін. Підходить для батарей ємністю від 7-75А-год (до 120А-год в режимі профілактичної зарядки).
Пристрій включає декілька програм зарядки:- Пристрій включає декілька програм зарядки... (7-30А-год) з подачею струму 0.8А
- Програма для стандартних батарей 40-75А-год
- Програма для AGM батарей з напругою 14.7В замість 14.4В. Струм зарядки в даному випадку становить 3.6 А.
Корпус зарядного пристрою СТЕК М45 захищений від впливу вологи і пилу за стандартом IP65. Пристрій не виробляє шкідливий гальванічний струм, повністю сумісний з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкового переполюсування і короткого замикання.
Гарантія на зарядний пристрій СТЕК М45 становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 3.6 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 7-75Аh, до 120 Ah у режимі підтримання заряду |
- Ціна: 4 242 ₴





