Опис
Тип: Модульна патч-панель; Сфера застосування: до 250 МГц; Матеріал корпусу: EN1.4301, UNS S30400, AISI 304 і LMSAD110; Порти: 24 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 60 мм |
| Категорія | 6 |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | UTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 250 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴


