Патч-панель DIGITUS САТ 6 STP, настільна, 8 портів, зібрана
Опис
Настільні патч-панелі від DIGITUS® є ідеальним рішенням для додатків SoHo (Smart Office Home Office). Повністю екрановані розетки RJ45 забезпечують оптимальну стабільність для ваших кабелів із найкращою продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Категорія | 6 |
| Кількість портів | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 250 МГц /1GBase-T |
| Робоча висота (U) | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018 ₴


