Патч-панель DIGITUS САТ 6 STP, 19", 1U, 24 порти, зібрана
Опис
Екранована патч-панель CAT 6 від DIGITUS доступна у версії з 24 портами. Виготовляється
згідно класу продуктивності зв’язку E, до 250 МГц, EN 50173 і ISO/IEC 11801 і відповідає стандартам 802.3at PoE+ і 802.3af PoE. Корпус виготовлений з оцинкованої холоднокатаної сталі товщиною 1,5 мм і тому ідеально підходить для монтажу в 19" стійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 60 мм |
| Категорія | 6 |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | FTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 250 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519 ₴


