Основні характеристики генератора AL-KO 2500 C
- Продуктивність. Агрегат потужністю 2,0 кВт призначений для забезпечення електроенергією заміської ділянки або як резервне джерело живлення, у разі відключення центральної мережі
- Об'єм бака. 15-літрова ємність для бензинового палива розрахована на роботу до 14 годин без додаткової дозаправки двигуна
- Вага. Невеликі габарити та вага 45 кг не займуть багато місця в невеликому господарському блоці або гаражі
- Рівень шуму. Невеликий рівень шуму під час роботи до 74 дБ, дозволяє встановлювати агрегат у приміщеннях, що добре провітрюються, що примикають до житлових
Особливості моделі AL-KO 2500 C:
Апарат відрізняється високою міцністю та надійністю конструкції завдяки жорсткій рамі, яка робить його більш стійким і здатним працювати в будь-яких умовах.
Запуск у роботу не вимагає від вас спеціальних знань конструкції і не викличе особливих труднощів навіть у людей похилого віку або жінок.
Бензиновий бак об'ємом 15 літрів розрахований на роботу протягом 14 годин. Ідеально підійде для періодичного включення в екстрені ситуації.
Щодо невеликих габаритів, мала вага роблять агрегат зручним для транспортування та зберігання в невеликих приміщеннях.
Пристрій повністю мобільний і може бути використаний на будівельних майданчиках та інших місцях, де повністю відсутня електрика.
Дві розетки розташовані на корпусі агрегату допомагають значно знизити рівень робочого шуму до 74 дБ.
Ми, як офіційні дилери компанії AL-KO в Україні, гарантуємо нашим покупцям високу якість продукції, що продається. Відправка товару здійснюється щодня, у будь-який населений пункт абсолютно безкоштовно для наших клієнтів. Замовлення, оформлені до 14.00, надсилаються того ж дня. Ви можете замовити адресну доставку техніки.
Комплектація AL-KO 2500 C:- Генератор
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час безперервної роботи | 10.5 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Loncin G200F |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Споживання палива | 1.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 12 700 ₴


