Контролер автономного освітлювання EPSOLAR Tracer3910LPLI 15A,12/24V MPPT Solar
3 330 ₴
3 301 ₴
- В наявності
- Код: RC_TRACER3910LPLI
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Контролер автономного освітлення з вбудованим MPPT сонячним зарядним пристроєм.Додаткова інформація:
Для управління є EPS_IR-02
ПО на сайті виробника (для коректної установки параметрів батареї системну мову телефону встановити на - English)
https://www.epsolarpv.com/upload/file/1908/SPP%20Tools(Li)V3.0.zip
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epsolar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 96 % |
| Максимальна потужність | 130 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | 8.5-32 В |
| Макс. вихідний струм | 4.5 А |
| Макс. ток ЗП | 15 A |
| Призначення | Для автономного освітлення |
| Напруга роботи | 12/24 В/номінальна напруга системи |
| Напруга холостого ходу навантаження | 80 В |
| Номінальна вихідна напруга | 80 В |
| Розміри (ШхВхГ) | 150х93,5х32,7 мм |
| Зв'язок | IR (пульт RC-11) 6м |
| Тип | Сонячний контролер заряду |
| Типи батарей | Свинцево-кислотні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 301 ₴


