Опис
HUAWEI SUN2000-50KTL-M0 — це інтелектуальний стрінг-інвертор потужністю 50 кВт з високою ефективністю (макс. ефективність 98,7%, європейська ефективність 98,5%) вимагає тільки пасивної вентиляції, має такі функції, як онлайн-моніторинг усіх підключених стрінгів , включаючи вимірювання кривої, комунікацію за силовим кабелем та режим відновлення PID.Захист - ВСЕ у комплекті
DC вимикач - Є
Захист від секціонування (Anti-Islanding) - Є
DC захист від неправильної полярності - Є
Постринговий моніторинг - Є
ОПН на стороні DC - Є, Type II
ОПН на стороні AC- Є, Type II
Моніторинг ізоляції - Є
Пристрій захисного відключення - Є
DC вимикач - Є
Захист від секціонування (Anti-Islanding) - Є
DC захист від неправильної полярності - Є
Постринговий моніторинг - Є
ОПН на стороні DC - Є, Type II
ОПН на стороні AC- Є, Type II
Моніторинг ізоляції - Є
Пристрій захисного відключення - Є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Номінальна потужність | 50000 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 12х DC PV-input |
| Вихід | 220 В / 380 В, 230 В / 400 В, 3W+N+PE / (3W+PE — опція) |
| Кількість трекерів | 6 |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 30 А |
| Призначення | PV інвертори/зі вбудованими контролерами MPPT і функцією скидання в мережу |
| Напруга відкритого ланцюга | 1100 V |
| Напруга роботи | 200-1000V |
| Напруга роботи макс. потужності | 480 V 850V |
| Охолодження | Пасивне |
| Підключення | RS 485 |
| Розміри (ШхВхГ) | 555 x 1075 x 300 |
| Тип | Мережевий інвертор |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 800 ₴






