Активна потужність 36.0kW;
Повна потужність 40,0 kVa
Тип: Мережевий інвертор з вбудованавими контролерами MPPT и функцією сбросу в мережу
Вхід: 8х DC PV-input
Тип PV контролера: MPPT
Кількість трекерів: 4
Напруга роботи : 200-1000V
Напруга роботи макс потужності: 600V
Напруга відкритого контуру, макс: 1100V
Напруга старту: 200V
Макс. струм КЗ на МРРТ: 40.0А
Вихшд:, 230 В / 400 В, 3W/N+PE;
Ефективність перетворення: 98,7%
Інтерфейс: LED індикатори, інтегровані WLAN + FusionSolar APP
Охолодження – Природна конвекція.
Фізичгі: габарити (в х ш х г): 640 x 530 x 270 мм,
Вага 43 кг
Захист IP66,
Колір: білий
Матеріал корпусу – алюміній
Захист
DC вимикач - Так
Захист проти острівкування - Так
Захист від надструмів AC - Так
Захист від зворотної полярності DC - Так
Моніторинг аварії кожного PV-стрінгу - Так
ПЗІП по стороні AC - Так
ПЗІП по стороні DC - Так
Вимірювання опору ізоляції DC - Так
Пристрій моніторингу струму витоку - Так
Захист від утворення дуги - Так
Керування приймачем пульсацій - Так
Інтегроване відновлення PID3 - Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Максимальна потужність | 36000 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 8х DC PV-input |
| Вихід | 230 В / 400 В /3W/N+PE |
| Кількість трекерів | 4 |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 40 А |
| Напруга відкритого ланцюга | 1100 V |
| Напруга роботи | 200-1000V |
| Напруга роботи макс. потужності | 600 V |
| Напруга холостого ходу навантаження | 200 В |
| Охолодження | Пасивне |
| Підключення | LED індикатори, інтегровані WLAN + FusionSolar APP |
| Розміри (ШхВхГ) | 530 x 640 x 270 |
| Тип | Мережевий інвертор |
| Колір | Білий |
| Ефективність перетворення | 98.7 % |
- Ціна: 151 200 ₴



