Опис
Мережевий інвертор з вбудованими контролерами MPPT и функцією сбросу в мережу. Трифазний стринговий інвертор SUN 2000 вхідний потужністю 40 кВт розроблений для наземних і дахових мережевих сонячних електростанцій. В умовах українського енергоринку його можна використовувати при створенні малих промислових фотоелектричних систем.Захист:
- DC вимикач - Так
- Захист проти острівкування - Так
- Захист від надструмів AC - Так
- Захист від зворотної полярності DC - Так
- Моніторинг аварії кожного PV-стрінгу - Так
- ПЗІП по стороні AC - Так
- ПЗІП по стороні DC - Так
- Вимірювання опору ізоляції DC - Так
- Пристрій моніторингу струму витоку - Так
- Захист від утворення дуги - Так
- Керування приймачем пульсацій - Так
- Інтегроване відновлення PID3 - Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Максимальна потужність | 40000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 8х DC PV-input |
| Вихід | 230 В / 400 В /3W/N+PE |
| Кількість трекерів | 4 |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 40 А |
| Напруга відкритого ланцюга | 1100 V |
| Напруга роботи | 200-1000V |
| Напруга роботи макс. потужності | 600 V |
| Напруга холостого ходу навантаження | 200 В |
| Охолодження | Пасивне |
| Підключення | LED індикатори, інтегровані WLAN + FusionSolar APP |
| Розміри (ШхВхГ) | 530 x 640 x 270 mm |
| Тип | Мережевий інвертор |
| Колір | Білий |
| Ефективність перетворення | 98.7 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 800 ₴



