Мережевий PV інвертор Huawei 6kW, 1P

Опис
Гібридний інвертор Huawei SUN2000-6KTL-L1, потужністю 6 кВт для однофазної системи - це сучасне рішення для автономної роботи акумуляторних батарей і одночасно для максимальної генерації сонячної станції в мережу за Зеленим тарифом при 100% зарядці АКБ.Захист - ВСЕ у комплекті:
- DC вимикач
- Захист від секціонування (Anti-Islanding)
- DC захист від неправильної полярності
- ОПН на DC - Type II
- ОПН на стороні AC - Type II
- Моніторинг ізоляції
- Пристрій захисного відключення
- Дистанційне керування потужністю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 2х DC PV-input |
| Вихід | 230 В /1W+N+PE |
| Кількість трекерів | 2 |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 18 А |
| Напруга відкритого ланцюга | 600 V |
| Напруга роботи | 90-560V |
| Напруга роботи макс. потужності | 360 V |
| Охолодження | Пасивне |
| Підключення | RS 485 |
| Розміри (ШхВхГ) | 360 x 360 x 140 mm |
| Тип | Мережевий інвертор |
| Колір | Білий |
| Ефективність перетворення | 98.4 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 379 ₴


