- Потужність 6 кВт / 6 000 ВА
- Можливість під’єднання акумулятора 48 В
- Вбудовані зарядні пристрої (мережевий і сонячний)
- Підтримання генерації енергії в мережу й гібридного режиму роботи
- Чиста синусоїда
- Можливість віддаленого керування через додатки
- Інтеграція в систему «Розумний будинок»
- Підтримання 1-3-фазної конфігурації
- Можливість паралельної роботи до 9 пристроїв
Гібридний шестикіловатний інвертор має мережевий і MPPT-контролер заряду для підключення до фотоелектричних масивів максимальною потужністю 6 500 Вт (Isc 27 A). Вікно МРРТ: 120-430 В (пост. струму), макс. Voc – 500 В (пост. струму). Також у разі потреби до нього можна під’єднати зовнішній акумулятор 48 В за максимального струму ЗП 120 А (комбінований). На додачу: XM INFINI підтримує одно- та трифазну конфігурацію. Є можливість використання XM INFINI для створення системи з дев’ятьох пристроїв для паралельної роботи.
Підтримання генерації енергії в мережу
Модель вирізняється багатством інтерфейсів. Крім звичного USB, інвертор оснащено RS-232 та RS-485 для підключення ПК чи різноманітних контролерів, зокрема елементів системи «Розумний будинок». Завдяки Wi-Fi-адаптеру доступне віддалене керування інвертором, а технологія Dry-contact дає змогу встановлювати певні умови (сценарій) автоматичного увімкнення пристрою. Та головною особливістю інвертора XM INFINI є гібридний режим роботи, а отже, підтримання «зеленого тарифу» – механізму, за якого держава зобов’язана купувати у власників сонячних електростанцій надлишок виробленої енергії в 4-5 разів дорожче тарифів споживання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 48VDC |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 208-240VAC ~ 50/60 Гц (автовизначення), чиста синусоїда, Hardwired |
| Макс. ток ЗП | 120 A (комбінований) |
| Підключення | RS-232 |
| Розміри (ШхВхГ) | 365x468x140 |
| Тип | Мережевий інвертор/зі вбудованим мережевим і MPPT ЗП з підтримкою "Зеленого тарифу" та гібридного режиму роботи |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 24 110 ₴








