Опис
Алмазний відрізний диск Standard for Stone забезпечує надійну різання всіх видів каменю. Оптимізована алмазна матриця забезпечує надійний результат, завдяки високим стандартам якості диска, гарантованим спеціалізованим центром алмазної обробки Bosch в Швейцарії. Застосовувати цей диск для різання всіх видів каменю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴


