Опис
Алмазний відрізний диск Standard for Ceramic забезпечує надійне різання плитки. Суцільна відрізна кромка обумовлює рівний результат при роботі з усіма видами плитки. Крім того, спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії гарантує високі стандарти якості диска. Застосовувати цей диск для різання кераміки, фарфору і тонкокаменної кераміки. Підходить для кутових шліфувальних машин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴


