Опис
Алмазний відрізний диск Standard for Universal дозволяє здійснювати надійне різання універсальних будівельних матеріалів.
Оптимізована алмазна матриця забезпечує надійний результат, завдяки високим стандартам якості диска.
Спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії забезпечує ці стандарти в результаті безперервного контролю якості.
Використовувати цей диск для різання будівельних матеріалів, наприклад бетону і кам'яної кладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴


