Опис
Тип: Диск відрізний; Діаметр диску: 250 мм; Діаметр отвору: 30 мм; Товщина: 3.2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,87 кг |
| Обсяг | 0,0007 м3 л |
| Сумісні інструменти | торцеві пили |
| Способ резки | Сухой |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴


