Опис
Алмазний відрізний диск Standard for Ceramic забезпечує надійну різання плитки. Хмарно отрезная кромка обумовлює рівний результат при роботі з усіма видами плитки. Крім того, спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії гарантує високі стандарти якості диска. Застосовувати цей диск для різання кераміки, фарфору і тонкокаменной кераміки. Підходить для кутових шліфувальних машин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴



