Опис
Ліхтар кемпінговий акумуляторний ASK 227
В якості джерела світла у цьому ліхтарі використовуються світлодіоди LED - економічні та довговічні. Термін придатності світлодіодів становить 100.00 годин (понад 10 років безперервної роботи), не перегорають, не бояться вібрацій, не потребують заміни. Діапазон світла може досягати 150 метрів.
Простий класичний дизайн, зручність, яскравість променя та функціональність - ці переваги дозволяють вибрати ліхтар для повсякденного використання, або подарунок для любителів активного відпочинку. Широке застосування в поході, подорожі, заміському будинку, для рибалок, альпіністів, туристів, охоронців, будівельників та ін.
Характеристики:
- Матеріал корпусу - ABS пластик
- Джерело світла - 1LED 8SMD 1 Вт
- Далекість світла - до 150 м
- Елементи живлення - вбудований аккумулятор (700mAh)
- Спосіб заряджання - від мережі 220 В
- Режими - 2, 1LED + 8SMD
- Життєвий цикл LED - понад 10 років
- Робочі температури - від -20°С; З до + 50° С
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСК |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність світла | до 150 м |
| Життєвий цикл LED | понад 10 років |
| Джерело світла | 1LED 8SMD 1 Вт |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Робочі температури | от -20° С до + 50° С |
| Режими: | 2, 1LED + 8SMD |
| Способи заряджання | від мережі 220 В |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор (700mAh) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


