Опис
Шафа поліестерова ETI EPC 40-40-20 IP66 (2зам., В400xШ400xГ200). Назва: EPC 40-40-20 Категорія: Шафа поліестерова Номінальний струм (A): 630 Номінальна напруга (В): 1000 / 1500 Ступінь захисту IP: IP 66 Матеріал: Поліестер, армований скловолокном Механічний опір: IK 10 Розмір (ВxШxГ), мм: 400 x 400 x 200 Колір: RAL7035 Тип дверей: Із суцільною дверцятами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 1000 В |
| Номінальний струм | 630 А |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 4.35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | розміри/(ВxШxГ): 400 x 400 x 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴


