Опис
Шафа поліестерова ETI EPC 30-25-14 IP66 (1зам., В300xШ250xГ140).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 1000 В |
| Номінальний струм | 630 А |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1.93 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | розміри /300 x 250 x 140 мм (ВxШxГ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴


