Опис
Кутник Rehau Rautitan із внутрішньою різьбою призначений для з'єднання труб під кутом без вигину самої труби, при цьому труба не пошкоджується і не зменшується її перетин. Застосування насувних гільз Rehau забезпечує 100% -у герметичність.
Кутник Rehau Rautitan з внутрішньою різьбою призначений для з'єднання труб під кутом без вигину самої труби, при цьому труба не пошкоджується і не зменшується її переріз. Застосування насувних гільз Rehau забезпечує 100% герметичність.
- Матеріал: латунь
- Призначення: для труб із зшитого поліетилену
- З'єднання: натяжна гильза/різьба
- Різьба: 1" внутрішня
- Діаметр для труби: 25 мм
- Кут: 90°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.21 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 1" |
| Матеріал косинця | Латунь |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Кут вигину | 90 град. |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | кут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


