Опис
Пістолет-розпилювач електричний TOPEX може використовуватися для нанесення лакофарбових покриттів, а також розпилення інших речовин. Оснащений електричним двигуном потужністю 45 Вт, живлення від мережі 230 В. Обсяг ємності 900 мл. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Діаметр сопла | 0.6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴


