Опис
Обігрівач панельний керамічний Vitals CH-250sw має не тільки стильний дизайн, але й широкий функціонал, завдяки чому керамічна панель підходить не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків і промислових приміщень.
Особливості обігрівача панельного керамічного Vitals CH-250sw:
- праве підключення за допомогою клемної колодки;
- 2 варіанти монтажу: вертикальний або горизонтальний завдяки універсальному кріпленню;
- теплова панель Vitals має високу надійність, довговічність, пожежо- та вибухобезпечність;
- обігрівач не піднімає пил, не спалює кисень, не сушить повітря;
- у керамічних панелях Vitals застосовуються два принципи опалення – це нова традиція, в основі якої закладено досвід роботи у сфері енергозберігаючих технологій;
- безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали;
- простота монтажу теплової панелі дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця та комбінацій установки;
- шнур мережі йде у комплектації.
Комплект поставки:
- Панельний обігрівач керамічний Vitals CH-250sw;
- Кріплення для монтажу;
- Мережевий шнур;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка.
| Характеристики | |
| Виробник: | Vitals |
| Споживана потужність: | 250 Вт/год, ±10% |
| Робоча напруга: | 230 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Ступінь захисту: | 44 IP |
| Клас захисту: | 1 |
| Вбудований термостат: | ні |
| Питомий струм: | 1,14 А |
| Підключення: | праве |
| Площа опалення: | 3-5 м² |
| Температура поверхні: | 75–80 °С |
| Терморегулятор (термостат): | без терморегулятора |
| Колір: | білий |
| Габаритні розміри: | 600×300×12 мм |
| Вага нетто: | 5,0 кг, ±0,5 |
| Гарантія: | 60 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг, ±0,5 | 5,0 |
| Вбудований термостат | Немає |
| Габаритні розміри, мм | 600×300×12 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Класс защиты | 1 |
| Поживний стум, А | 1,14 |
| Площа опалення | 3–5 м2 |
| Потужність, Вт/год, ±10% | 250 |
| Підключення | Праве |
| Робоча напруга (В) | 230 |
| Колір | Білий |
| Частота, Гц | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 012 ₴









