Опис
GrooveA 52 ac (RBGrooveGA-52HPacn) - найкомпактніша з модельного ряду MikroTik вулична дводіапазонна (2.4 GHz або 5 GHz) точка доступa. Підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac зі швидкістю 433 Mbps. Пристрій обладнаний знімною антеною, коефіцієнт підсилення якої на частоті 2.4 GHz становить 6 dBi і на частоті 5 GHz - 8 dBi. Максимальна потужність радіомодуля на частоті 2.4 GHz - 24 dBm і на частоті 5 GHz - 26 dBm.Точка доступу працює на базі одноядерного процесора QCA9556 з тактовою частотою 720 MHz і 64 MB оперативної пам'яті. GrooveA 52 ac оснащена одним гігабітним Ethernet портом. Розташована на корпусі пристрою кнопка Reset дозволяє перезавантажувати його, а світлодіодні індикатори відображають рівень сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WI-FI частота, ГГц | 2,4/5 ГГц |
| Вага | 0.51 кг |
| Габарити | 177 × 44 × 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Швидкість Wi-Fi: /150 Мбіт/с на 2.4ГГц/433.3 Мбіт/с на 5ГГц |
| Індикатори | світлодіодні індикатори сигналу |
| Інтерфейс | 1 × 10/100/1000 Base-TX (Cat. 5, RJ-45) Ethernet |
| Максимальна споживана потужність, Вт | до 5 Вт |
| Операційна система | MikroTik RouterOS Level4 license |
| Живлення | Passive PoE /11–30 В (POE-адаптер у комплекті) |
| Процесор | QCA9556 /(720 MГц, RAM: 64 MB) |
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Тип | Точка доступу |
| Тип антени | всеспрямована дводіапазонна антена/(посилення: 6 dBi на 2,4 ГГц/8 dBi на 5 ГГц) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴






