Опис
Потрібна красива точка доступу, яка не завадить вам? Або, можливо, ви керуєте мережею у людному місці і не хочете, щоб усі мали фізичний доступ до пристрою? Так чи інакше - стеля - відповідь! Сам пристрій досить гладкий - низький профіль привертає менше уваги, ніж детектор диму. Ваші клієнти, гості чи колеги навіть не помітять цього. Але вони точно помітять палаючий швидкий бездротовий зв'язок по всьому приміщенню. Новий дизайн має більшу антену з високим коефіцієнтом підсилення, підвищену чутливість та вбудований відбивач. Ці покращення дозволяють збільшити охоплену площу до 100%, порівняно з попередніми моделями cAP!На частоті 2.4 GHz точка доступу підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 b/g/n, а в діапазоні 5 GHz - 802.11 a/n/ас. Сукупна швидкість Wi-Fi досягає 1.167 Gbps. Максимальна потужність радіомодуля на обох частотах - 26 dBm. Незважаючи на те, що радіомодуль підтримує режим ретранслятора, два Gigabit Ethernet порти дають змогу розширити вашу мережу за допомогою кабелю, навіть якщо потрібно PoE живлення (один PoE in порт підтримує стандарт 802.3af/at, другий - PoE out Passive PoE до 57V) .
MikroTik cAP XL ac оснащена чотириядерним процесором IPQ-4018 з тактовою частотою 710 MHz і 128 MB DDR3L оперативної пам'яті. Кнопка настроювання режиму в центрі призначена для відключення всіх індикаторів і звуків, але її можна переналаштувати для запуску будь-якого сценарію RouterOS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 128 МB |
| WI-FI частота, ГГц | 2,4/5 ГГц/(одночасно) |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | (2) 10/100/1000 Ethernet порти |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 24 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 Мбіт/с_x000D_ (5 ГГц; до 400 Мбіт/с - 2.4 ГГц) |
| Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Особливості | Посилення антени: /2,4 ГГц – 6 дБі/5 ГГц – 5,5 дБі |
| Живлення | 24 В /1.2 A адаптер; PoE in 802.3af/at |
| Процесор | IPQ-4019 / (710 МГц) |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n/(2.4 ГГц) |
| Температура довкілля | -40 °C - +70 °C |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 909 ₴








