Опис
Інтегрована точка доступу 7,5 дБі, подвійний ланцюг 5 ГГц із підтримкою 802.11ac, 5 портів Gigabit Ethernet. OmniTIK 5 ac має п'ять портів Gigabit Ethernet та підтримує 802.11ac. Він оснащений потужним процесором 720 МГц, 128 МБ ОЗУ, високопродуктивною бездротовою мережею 802.11a/n/ac Dual Chain (підтримка змінного струму, а також зворотною сумісністю зі звичайним 802.11a/n CPE) і поставляється з новим дизайном корпусом, дві вбудовані всеспрямовані антени 7,5 дБі 5 ГГц, блок живлення, інжектор PoE та монтажний комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 128 МB |
| WI-FI частота, ГГц | 5150 — 5875 МГц |
| Вага | 1.10 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | USB /1 порт тип А |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 Мбіт/с_x000D_ (5 ГГц; до 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц) |
| Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Особливості | Світлодіодні індикатори/10 шт. |
| Живлення | 12 - 57 В /Passive PoE (якщо пристрій уземлений) |
| Процесор | QCA9557/720 МГц |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 440 ₴









