Опис
MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD) - бездротова зовнішня точка доступу з робочою частотою 5150 MHz - 5875 MHz. Може використовуватися для зв'язку між точками як бездротовий міст або в якості клієнтського пристрою в багатоточкових мережах. Підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 аn/ac та технологію MIMO 2x2. Працює на базі процесора IPQ-4018 з тактовою частотою 712 GHz та має 256 MB оперативної пам'яті.
Точка доступу оснащена одним гігабітним Ethernet портом з Auto-MDI/X. Швидкість Wi-Fi досягає 867 Mbps.
LDF 5 ac обладнана інтегрованою антеною з коефіцієнтом підсилення 9 dBi та подвійною поляризацією, а також потужним передавачем з максимальною вихідною потужністю 25 dBm. Діаграма спрямованості антени - 60 градусів.
Пристрій використовується спільно з супутниковими TV антенами для швидкого розгортання потужних бездротових каналів зв'язку великого радіусу дії. Монтується на супутникову антену замість стандартної головки. При цьому супутникова антена виконує роль рефлектора.
Попередньо встановлене програмне забезпечення - RouterOS з 3-м рівнем ліцензії.
Робоча температура: від -40 °C до +70 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| WI-FI частота, ГГц | 5150 — 5875 МГц |
| Вага | 0.37 кг |
| Габарити | 84x84x115 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | 1х 10/100/1000 Ethernet |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 8 |
| Операційна система | RouterOS |
| Живлення | 24 V, 0.38 А адаптер, PoE in Passive PoE |
| Процесор | IPQ-4018 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ac/a/n |
| Стандарти | IEEE 802.11a |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴






