Опис
MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair) - комплект з двох пристроїв, попередньо налаштованих (Plag & Play) для роботи в режимі безпровідного мосту в діапазоні 60 GHz. Готове рішення точка-точка забезпечує безпечне безпровідне з'єднання з AES шифруванням. Пристрої попередньо налаштовані для автоматичного підключення, просто наведіть їх один на одного і включіть!
Безпровідний міст підтримує швидкість на рівні оптоволоконних мереж - 2 Gbps на відстані 1.5 км.
Пристрій дуже компактний, але ще більш довговічний, ніж його попередники. Новий форм-фактор був розроблений з урахуванням засніжених ділянок - вам не потрібно турбуватися про застряглі величезні шматки снігу і возитися з сигналом. Завдяки своїм розмірам і формі, nRAY також привертає менше уваги. Використовуючи спеціальні точні регулювальні гвинти, можна добитися ідеального юстирування.
Частота 60 GHz не залежить від переповненого бездротового спектра, тому ви можете насолоджуватися плавним з'єднанням навіть в жвавому міському середовищі. Потужний двоядерний процесор 88F3720, що працює на частоті 1 GHz, забезпечує по дротовому зв'язку достатню пропускну здатність практично для всіх розмірів пакетів.
У комплект включені джерела живлення, PoE інжектори і зручне прецизійне кріплення для більш простого вирівнювання - nRAY solidMOUNT. Це вдосконалений металевий адаптер для установки на стовпі, який дозволяє регулювати пристрої як вертикально, так і горизонтально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| WI-FI частота, ГГц | 60 ГГц |
| Вага | 4.45 кг |
| Габарити | 261 x 166 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | 1х 10/100/1000 Ethernet |
| Операційна система | RouterOS |
| Живлення | 24 V, 0.38 А адаптер, PoE in Passive PoE |
| Процесор | 88F3720 |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 790 ₴








