Опис
MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) - комплект з двох легких безпровідних пристроїв з вбудованими ґратчастими антенами. Пристрої працюють за новітнім Wi-Fi стандартом 802.11 ad в частотному діапазоні 60 GHz.
Оснащені потужним чотирьохядерним процесором IPQ-4019 (архітектура ARM 32bit) з тактовою частотою 716.8 MHz, 256 MB оперативної пам'яті та одним гігабітним Ethernet портом з підтримкою PoE живлення (Passive PoE/802.3af/at 12-57 V).
Попередньо встановлена операційна система RouterOS 3-го рівня та пропріетарний протокол Nv2 TDMA допоможуть створити якісну бездротову мережу, як в оптоволоконних каналах зв'язку, зі швидкістю до 2 Gbps на відстані до 1.5 км з мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами. Пристрій ідеально підходить для роботи як в якості бездротового мосту, так і клієнтської точки доступу.
Відмінну якість та потужність сигналу каналу забезпечує антена з ґратчастим рефлектором, який має високу вітростійкість та знижує рівень вібрації, покращуючи стабільність сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| WI-FI частота, ГГц | 60 ГГц |
| Вага | 4.60 кг |
| Габарити | 391 x 222 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | 1 x 10/100/1000 Мбіт/с порт |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 5 |
| Операційна система | RouterOS |
| Живлення | 24 V, 0.38 А адаптер, PoE in Passive PoE |
| Процесор | IPQ-4019 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ad |
| Стандарти | 802.11ad |
| Температура довкілля | -40... + 70 C |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 820 ₴



