Опис
Точило Bosch GBG 35-15 - потужний (350 Вт) з асинхронним двигуном, міцною основою, надійний профінструмент, що працює з двома шліфувальними дисками. Для роботи підходять шліфувальні диски діаметром 150 мм, шириною 20 мм, зернистістю 24, 60.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 030 ₴







