Опис
Витратні матеріали Макіта - це високоякісні приладдя для професійного використання. Базова серія бурів, що виробляється у Китаї. Призначені для свердління цегли, бетону тощо. Дві твердосплавні ріжучі кромки. Оптимізована спіраль для швидкого виведення пилу з отвору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


