Раковина Deante Temisto кераміка, квадрат, без крила, 500х500х170мм, чаша - 1, накладна, білий
Опис
Тверда і міцна кераміка не втрачає своїх властивостей при тривалому використанні. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються.
| Серія | Hiacynt |
| Форма | прямокутна |
| Спосіб монтажу | на стільницю/накладена |
| Матеріал | кераміка |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 500 мм< |
| Висота | 120 мм |
Гарантійний термін: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴











