Раковина Deante Avis кераміка, прямокутник, без крила, 425х370х167мм, чаша - 1, підвісна, білий
Опис
Керамическая раковина AVIS CDA_6U4W. Твердая и крепкая керамика не теряет своих свойств при длительном использовании.
| Серія | Avis |
| Форма | прямокутна |
| Спосіб монтажу | настінна |
| Матеріал | кераміка |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 167 мм |
Гарантійний термін: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







