Опис
Ігрова підставка 2E GAMING CPG-004 створена для активного швидкого охолодження ноутбука під час найнапруженіших ігрових баталій. Стильний корпус з LED-підсвіткою вентиляторів, RGB-підсвіткою периметра підставки та шістьма потужними вентиляторами забезпечує супер ефективне охолодження ноутбуків діагоналлю до 15.6 дюймів. 7-ми рівневе регулювання висоти підставки забезпечує найкращу ергономіку робочого місця, а вбудований USB концентратор розширює функціонал.Конструкція підставки додатково оснащена тримачем для смартфону. Вбудоване роздільне сенсорне регулювання швидкості роботи вентиляторів з LCD-дисплеєм дозволяє комфортно обрати оптимальний режим охолодження для виконання будь-яких завдань. Також користувачеві доступне роздільне регулювання швидкості роботи вентиляторів, LED-підсвітки та сім сценаріїв RGB-підсвітки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Комплектація | USB кабель |
| Підсвічування | RGB/LED |
| Розмір вентилятора | 100 x 100 x 15 мм 2 боль. вентилятори/70 x 70 x 15 мм (4 шт.) |
| Швидкість обертання вентилятора | 1400 об/хв. ±10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴











