Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Універсальна пила Einhell TE-AP 18/26 Li-Solo ідеально підходить для широкого спектру застосувань – чи то в майстерні, чи в саду, чи на будівельному майданчику. Оскільки пила є пристроєм сімейства систем Power X-Change, акумулятори PXC можна використовувати більш ніж у 200 різних інструментах Einhell, що гарантує свободу бездротової роботи.
Завдяки антивібраційній функції користувачі можуть працювати з інструментом комфортно і ергономічно навіть протягом тривалого часу, оскільки інструмент мінімізує вібрацію під час роботи.
Підошва може регулюватися, що забезпечує оптимальне використання пиляльного полотна.
Глибина пропила в дереві 180 мм, сталі до 12 мм.
Для швидкої роботи полотно пили можна замінити без використання спеціальних інструментів.
М'які поверхні ручки забезпечують ергономічне використання у будь-який час.
У комплект поставки агрегату входить одне високоякісне пильне полотно (по дереву), яке вражає винятковими властивостями різання.
Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 180 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 756 ₴







