Опис
Комбінована пилка Makita LH1201FL призначена для різних видів поздовжнього та поперечного пиляння: прямого, косого, під нахилом та комбінованого. Шкала, що легко читається, з механізмом фіксації гарантує високу точність результату роботи.
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове управління та маневреність інструменту
- Система плавного пуску для придушення поворотного крутного моменту, і запобігання ривку
- Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- Напрямна забезпечує високу точність розпилу.
- Окремі отвори для видалення пилу для різання під кутом і при роботі в якості циркулярної пилки.
- Лазерна напрямна для ефективного контролю лінії різу
- Міцний робочий стіл із литого алюмінію
- Функція запобігання автоматичному повторному запуску запобігає випадковому запуску інструмента, навіть якщо він увімкнений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 600 ₴










