Пилка шабельна акумуляторна Makita DJR187Z, LXT 18В, пропил 255мм, хід 32мм, 3.7кг, без АКБ та ЗП
Опис
Модель Makita DJR187Z відрізняється високою якістю та продуктивністю роботи. Надійний та зручний у роботі інструмент широко застосовується професіоналами та аматорами у будівельно-монтажних роботах різного профілю.
- Безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не потребує технічного обслуговування
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Нова конструкція вертикального кривошипного механізму
- Пиляє тихіше і швидше завдяки новій конструкції кривошипно-шатунного механізму.
- Оснащений двома регульованими швидкостями, налаштованими на дерево та метал.
- Зміна конструкції затискача пиляльного полотна спрощує видалення полотна
- Компактність та легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір ходу полотна | 32 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 370 ₴







