Пила торцювальна Ryobi RMS18190-0, акумуляторна, 18В ONE+, з протяжкою, диск 190мм, 10.5кг, без АКБ та ЗП
Опис
Пила торцювальна Ryobi 18V ONE+™ RMS18190-0, що входить до системи Ryobi ONE+™, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для виконання прямих або кутових пропилів в обробці дерева, дверного облицювання та багато іншого. Нова розсувна пила торцювальна 18V ONE+ 190 мм від RYOBI компактна і легка і важить всього 10 кг. Вбудовані ручки для перенесення з обох боків пили полегшують транспортування.
- Компактна та легка, зручна у перенесенні
- Для акуратного різання під різними кутами в деревині різною твердості
- 190 мм пиляльний диск з 40 ТСТ зубами забезпечує швидкий і чистий різ
- Поворот стола до 47° вправо та вліво та кут нахилу від 0 до 45° вправо
- Електричне гальмо пильного диска для його швидкої зупинки після вимкнення інструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴







