Опис
Генератор бензиновий TGG-55 RS P/LPG рекомендується використовувати в побутових умовах як основне або резервне джерело електроенергії для живлення однофазних приладів.
Конструкція генератора складається з газобензинового чотиритактного двигуна, синхронного щіткового генератора змінного однофазного струму, електронного блоку регулювання напруги (типу AVR).
Газобензиновий 4-тактний двигун працює на високооктановому автомобільному бензині (АІ-92, АІ-95) або зрідженому газі (пропан та пропан-бутан). Запуск двигуна забезпечує ручний стартер. Регулювання потужності двигуна здійснюється електронним блоком в залежності від потужності підключеного навантаження.
Особливості
- Матеріал ротора і статора – мідь
- Стабільна робота в усьому діапазоні навантажень
- 4-тактний одноциліндровий двигун
- Ручний стартер
- Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
- Тривалий час безперервної роботи
- 1 стандартна 16A розетка + 1 32A розетка
- Карбюратор, що може працювати на двох видах палива — бензині та зрідженому газі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Споживання палива | 0.374 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 000 ₴






