Пила бензинова CSG-3040 призначена для пиляння дерев. Принцип роботи виробу полягає в почерговому різанні лезами ланок ланцюга, який рухається в направляючих з великою швидкістю.
Опис
Завдяки оснащенню ручним стартером бензинова пила CSG-3040 легко запускається. За допомогою плунжерного безклапанного насоса золотникового типу забезпечується безперервне автоматичне змащення направляючого паза напрямної шини в процесі роботи.
Виріб оснащений ручним стартером з механізмом легкого запуску. Для захисту оператора від травм при віддачі (відкиданні) пили в процесі роботи на виробі встановлено гальмо пильного ланцюга. При спрацьовуванні гальма пильний ланцюг зупиняється протягом часток секунди.
Робота двотактного двигуна підтримується паливною сумішшю бензину і мастила. Двигун охолоджується за допомогою відцентрового вентилятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 2-тактний, з повітряним охолодженням |
| Кількість ланок ланцюга | 64 |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Объем паливного бака | 0.45 мл |
| Співвідношення бензин/олія | 25:1 |
| Стартер | Ручний, система «Легкий запуск» |
| Тип запалювання | Безконтактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴






