Пила бензинова CSG-3545 2M для пиляння деревини має просту і надійну конструкцію. Виріб оснащений двотактним двигуном, який працює на паливній суміші бензину і масла.
Опис
Наявність ручної помпи (праймера) полегшує запуск двигуна бензинової пилки. Для безпечного використання виріб має гальмо пильного ланцюга. При спрацьовуванні гальма пильний ланцюг зупиняється протягом часток секунди.
Для охолодження двигуна пили служить відцентровий вентилятор. Для запобігання потрапляння забрудненого повітря в карбюратор на вході в нього встановлений фільтр тонкої очистки з дифузного поролону або сітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 457 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 2-тактний, з повітряним охолодженням |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Максимальна кількість обертів | 11200 об/хв |
| Номінальна швидкість протягування ланцюга | 15 м/с |
| Объем паливного бака | 0.55 мл |
| Співвідношення бензин/олія | 25:1 |
| Стартер | Ручний, система «Легкий запуск» |
| Тип запалювання | Безконтактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина напрямного паза шини | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴






