Мийка високого тиску (апарат високого тиску) PWB-2050 T служить для очищення транспортних засобів, фасадів будівель, терас, садових доріжок, а також сильно забруднених поверхонь (кам'яних, дерев'яних, металевих, пластикових) з використанням чистої води і призначених для цього миючих засобів.
Опис
Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику. У модель PWB -2050 T вбудована ємність для миючого засобу (шампуню). Струминна насадка дозволяє отримати різні види струменя води (від щільного до веєроподібного). На пістолеті є можливість швидкої зміни насадок з поворотною системою фіксації, що забезпечує зручність експлуатації пристрою. Транспортувальні колеса забезпечують зручність переміщення мийки.
Ресурс безвідмовної роботи виробу збільшений за рахунок наявності функції «автостоп». Завдяки наявності в конструкції мийки подвійної ізоляції (клас II) пристрій не вимагає заземлення при роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 356 ₴






