Пила ланцюгова електрична CSE-2605 призначена для пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров та інших господарських цілей в побутових умовах.
Опис
Конструкція виробу складається з корпусу з органами управління та захисту, пильної гарнітури, пиляльного ланцюга, систем натягування і автоматичного змащення ланцюга, однофазного колекторного двигуна з подвійною ізоляцією, системи зчеплення з відцентровою муфтою і гальмами.
Безпечне використання пристрою під час роботи забезпечується гальмуванням ланцюга, яке спрацьовує вручну або автоматично. При спрацьовуванні гальма ланцюг зупиняється за частки секунди.
Виріб оснащений зручним і безпечним пристроєм для ручного натягування ланцюга без використання інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Номінальна швидкість протягування ланцюга | 13 м/с |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина напрямного паза шини | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴






