Акумуляторний лобзик CROWN CT25003HX (без АКБ і ЗУ)


Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Сьогодні лобзики використовуються на будівництві, в майстернях, навіть у побутовій сфері. Акумуляторний лобзик CROWN CT25003HX призначений для індивідуального використання вдома. Головна його перевага - автономність. Використання акумулятора як джерела живлення дозволить Вам працювати з лобзиком в будь-яких умовах, що не підключаючись до мережі. Сам по собі інструмент функціональний і продуктивний, відмінно справляється з розпилом дерева, м'якого металу і навіть з талі.
Li-ion акумулятор (не в комплекті)
Купити акумуляторний лобзик для будинку CROWN CT25003HX вигідно, він використовує якісні літієві акумулятори 20 В, які здатні розкрити повний потенціал двигуна і гарантувати високу продуктивність інструменту. Самі акумулятори захищені від саморозряду та ефекту пам'яті, елементи живлення зі збільшеним числом циклів заряду / розряду.
Безщітковий двигун
Одним з головних досягнень для даної моделі є те, що вона використовує Бесщеточний двигун. Він набагато ефективніше витрачає заряд акумулятора, що збільшує час включення. Для нього не страшні інтенсивні навантаження. Вам не доведеться виконувати обслуговування двигуна, у нього немає вузлів, які втрачають частої заміни.
Безключового зміна полотна
Якщо Ви хочете функціональний і ергономічний інструмент, варто купити лобзик на акумуляторі CROWN CT25003HX. Він обладнаний патроном, що дозволяє швидко зафіксувати полотно, не використовуючи при цьому додатковий інструмент.
4 ступені маятникового ходу
Швидкість розпилу можна збільшувати за рахунок маятникового ходу. У представленій моделі є перемикач з чотирма режимами.
Регулювання частоти ходу штока
Залежно від того, якої складності виконується завдання, який тип матеріалу розпилюється, Ви зможете встановити оптимальне число ходу штока. У представленій моделі є система плавного регулювання, яка дає можливість точно налаштовуватися перед конкретним завданням. Також варто відзначити, правильна швидкість забезпечує оптимізацію навантаження на двигун, привід, полотно.
7 причин придбати акумуляторний лобзик CROWN CT25003HX
- Невисока вартість за рахунок того, що це каркас - поставляється без акумулятора і зарядки.
- Вигідне придбання, якщо вже є акумулятор відповідного типу.
- Встановлено Бесщеточний двигун - довговічний, продуктивний, економічний.
- Є плавне регулювання обертів для точної роботи з певним типом матеріалу.
- Може розпиляти не тільки дерево, але і м'який метал, сталь.
- Встановлюйте полотно, не використовуючи додатковий інструмент.
- Підошва з накладкою для дбайливого роботи з заготівлею.
Комплектація
- Без акумулятора і зарядки
- Акумуляторний лобзик 1 шт.
- Інструкція по експлуатації 1 шт.
- Ключ шестигранний 1 шт.
- Пластикова накладка 1 шт.
Подібні моделі: Лобзик CROWN CT15212.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Пилення під кутом | Да |
| Угол наклона, град. | 45 |
| Хід пиляльного полотна | 26 мм |
- Ціна: 4 869 ₴


