Якщо хочете купити якісний інструмент для роботи вдома, Вам варто розглянути лінійку DWT. Сьогодні великою популярністю користуються перфоратори, вони використовуються для буріння отворів в бетоні, камені, цеглі, можуть використовувати як дриль або ударний інструмент. Перфоратор DWT BH16-42 VB BMC недорогий, надійний, функціональний. Це чудове рішення для інтенсивного використання в домашніх умовах. Висока потужність і сила удару роблять його ефективним у вирішенні завдань будь-якої складності.
3 режими роботи
Ми рекомендуємо Вам купити бочковий перфоратор DWT BH16-42 VB BMC. Він може працювати в одному з трьох режимів, так що Ви зможете виконувати свердління, свердління з ударом, довбання. Це універсальний і продуктивний інструмент. Висока швидкість обертання, велика сила удару і потужність мотора, все це забезпечує ефективність інструменту в застосуванні.
Електронне регулювання швидкості
Вбудована електроніка забезпечує плавність контролю швидкості обертання патрона. Це дає високу точність і надійність використання перфоратора. На DWT BH16-42 VB BMC ціна себе виправдовує. Завдяки системі регулювання швидкості, Ви зможете підібрати оптимальне число обертів під конкретний тип завдання - 0-600 об / хв, 0-3800 уд / хв.
Запобіжна муфта
Якщо Вам необхідно виконувати силові роботи, найкраще купити бочкові перфоратори ДВТ. Модель DWT BH16-42 VB BMC обладнана системою захисту від зворотного удару при заклинювання бура муфта роз'єднує привід, захищаючи двигун, оснащення і Вас.
Гумова накладка на рукоятці
Ви зможете нормально утримувати такий перфоратор завдяки ергономіці рукоятки. Нековзне гумове покриття сприяє оптимальному хвату, утримати інструмент буде набагато простіше.
Металевий корпус
Редуктор і ударний механізм закриті металевим корпусом, що забезпечує їх захист від механічних пошкоджень. Таке виконання сприяє якісному відведення тепла від шестернею в процесі інтенсивніше роботи.
Захист від вібрації
Надійна антивібраційна система дозволяє працювати з перфоратором комфортніше. Купити бочковий перфоратор DWT BH16-42 VB BMC недорого вірне рішення. Навіть при тривалому використанні такого інструменту, втома буде мінімальною.
Патрон SDS Max
Представлена модель оснащена посиленим патроном, який дозволяє без додаткового інструменту швидко міняти оснастку. Сам патрон якісно захищений від пилу, а також здатний витримувати значні навантаження.
8 причин купити перфоратор DWT BH16-42 VB BMC
- Висока продуктивність, витривалість інструменту робить його відмінним варіантом для виконання силових робіт.
- Патрон SDS Max дозволяє швидко і якісно змінювати оснащення. Патрон посилений і витримує будь-які навантаження.
- Це недорогий бочковий перфоратор для використання в домашніх умовах.
- Регулювання швидкості дозволяє підібрати оптимальну швидкість під конкретний тип завдання.
- 3 режими роботи забезпечують гнучкість його застосування.
- Антивібраційна система знижує навантаження при тривалому використанні.
- Запобіжна муфта захистить Вас, якщо бур заклинить в отворі, зведе нанівець зворотний удар.
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками дає більше зручності утримання інструменту.
Комплектація
- перфоратор
- Інструкція з експлуатації
- додаткова рукоятка
- зубило піку
- ключ фланцеве
- контейнер зі змазкою
- свердло по бетону Ø22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Кількість обертів двигуна | 600 об/хв |
| Напруга акумулятору | 220 В |
- Ціна: 6 469 ₴


