Рубанкисьогодні потрібні і вибір на ринку дуже великий. Електрорубанок DWTHB02-82 Відмінне рішення для професійного використання будинку. Модель відрізняється високою продуктивністю. у неї потужний двигун і надійний привід. Сьогодні електроінструмент ДВТ дуже популярний. Виробник робить все можливе, щоб їх інструмент був доступним, але в той же час надійним. Електрорубанок DWT HB02-82 A не виключено.
V-подібний паз для зняття фаски
Модель функціональна, надійна. У вас немає можливості швидко і якісно знімати фаску. Така можливість реалізується завдяки наявності спеціального паза у підошві.
Швидкий доступ до ременя
Ви можете легко обслуговувати свій інструмент. У нього реалізована зручна система доступу до приводу для заміни ременя. Вам не потрібна стороння допомога. Ми рекомендуємо Вам використовувати дану модель для домашньої майстерні.
Вертикальні та бічні упори
Система упорів дозволяє отримати точність обробки щитів кращого контролю інструменту. Рубанок для будинку ДВТ DWT HB02-82 можна використовувати для вибірки чверті. Максимальна ширина вибірки паза 15 мм.
Регулювання глибини стругання
В залежності від поставленої задачі, Ви можете встановити оптимальну глибину обробки. Від цього залежить ступінь обробки заготовки. Також це дозволяє регулювати навантаження на сам інструмент.
Опорна плита з алюмінієвого сплаву
Зверніть увагу на якісну конструкцію цієї моделі. Має якісну опорну підошву. Вона виконана з литого під тиском алюмінію. Матеріал стійкий до суми і досить міцний. Варто визначити ідеальну геометрію підошви.
Патрубок для підключення пилососу
Можна купити будівельний пилосос для підключення до рубанку. Це дозволить Вам працювати і містити робоче місце у чистоті. Універсальний патрубок дозволяє використовувати будь-який пилосос з таким рубанком.
7 причин купити рубанок DWT HB02-82 A
- Це надежний інструмент за розумною ціною для роботи в домашній майстерні. Рубанок використовує потужний двигун для забезпечення високої продуктивності. якісне строгання.
- Можна виконувати плавне регулювання глибини стругання в діапазоні 0-3 мм.
- Посилена конструкція, підошва виконана з літого під тиском алюмінію.
- Якісна система приводу зі швидким доступом до ременя для зручного обслуговування. швидкорізальної сталі, які довго залишаються гострими.
Комплектація
- Електрорубанок – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість стаціонарного кріплення | Немає |
| Глибина вибірки паза | 15 мм |
| Клас інструментів | Напівпрофесійний |
| Кількість обертів двигуна | 16500 об/хв |
| Мах глибина різання | 2 мм |
| Ширина різу | 82 мм |
- Ціна: 3 390 ₴


