Опис
Тонкий (3-х компонентний) блок розпалу з обманкою бортового комп'ютера для автомобілів марки Ford c 2012 року, Mercedes-Benz та BMW¶Contrast F3 CAN Slim – це надійний 3-х компонентний блок розпалювання в компактному корпусі, призначений для встановлення в головну оптику автомобіля. Цей пристрій оснащений системою CAN-BUS для усунення помилки бортового комп'ютера сучасного автомобіля. Малі габарити корпусу допоможуть зручно розмістити блок у моторному відсіку легкового автомобіля, зайнявши мінімум місця. Також блоки Контраст Ф3 КАН відмінно підійдуть і для встановлення на мотоцикли, квадроцикли та ATV техніку. Оскільки ступінь захисту даного баласту відповідають рівню IP68, блок розпалу Контраст Ф3 КАН Слім здатний впевнено працювати навіть за прямого впливу на нього агресивного навколишнього середовища. Призначені для взаємодії з ксеноновими лампами потужністю 35 Ватт з цоколем будь-якого типу, розраховані для роботи в бортовій мережі з напругою 12В. Блок розпалу Contrast F3 CAN Slim складається з трьох герметичних модулів, у яких низьковольтна, високовольтна частина та система усунення помилок КАН-БАС знаходяться окремо. Така схема компонування покращує роботу всього обладнання, підвищує ефективність теплообміну, виключає перешкоди в електроніці, збільшує термін служби ламп та блоків. Блоки створені у тісній співпраці з технологічною компанією HYLUX, яка займається розробкою та удосконаленням ксенонового та світлодіодного обладнання відповідно до світових стандартів якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contrast |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина високовольтного кабелю | 395 мм |
| Корпус | Тонкий |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Да |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴



