Опис
Тонкий (2-х компонентний) блок розпалювання на базі ASIC-чіпів виробництва Hylux. Одні із найнадійніших блоків на Українському ринку ксенонового обладнання.Contrast Smart – це надійний компактний (2-х компонентний) блок розпалювання для головної оптики на ксеноновому ринку. Відмінний варіант для розміщення в підкапотному просторі з обмеженим місцем, так і для установки на мотоцикли, квадроцикли і ATV техніку. Ступінь захисту цього баласту відповідають рівню IP68, тобто. блок розпалювання Contrast стійкий до прямого впливу на нього агресивного навколишнього середовища. Призначені для взаємодії з ксеноновими лампами потужністю 35 Ватт і розраховані для роботи в бортовій мережі з напругою 12В. Блок розпалу Контраст Смарт має два роздільні герметичні блоки, в яких низьковольтна і високовольтна частина знаходяться окремо. Таке рішення покращує роботу всього обладнання, підвищує ефективність теплообміну, виключає перешкоди в електроніці, збільшує термін служби ламп та блоків. Блоки створені у тісній співпраці з технологічною компанією HYLUX, яка займається розробкою та удосконаленням ксенонового та світлодіодного обладнання відповідно до світових стандартів якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contrast |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина високовольтного кабелю | 431 мм |
| Корпус | Тонкий |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴



